Oslavy 110. výročí SDH Býchory

V sobotu 11.6. jsme s radostí přijali pozvánku od SDH Býchory na jejich oslavy 110. výročí založení dobrovolných hasičů. Na akci jsme vyrazili s kompletní flotilou, tedy CAS 15 Man, CAS 25 Škoda 706 a DA VW T4.

Akce se zúčastnilo mnoho okolních dobrovolných sborů se svou technikou, dorazila také Policie ČR s kynology, dronem či prvosledovou hlídkou. ZZS Středočeského kraje zde představila sanitku VW T5 s RZP posádkou ze stanoviště Kolín.

Mimo statickou ukázku techniky, která byla plně k dispozici k prohlídce, jsme byli pověřeni k ukázce zásahu hašení z CAS. Dále se konaly ukázky policejních kynologů, zdravotnická záchranná služba představila svou činnost, proběhla zde také ukázka pomocí požární stříkačky či historické koňské stříkačky.

Děkujeme kolegům z Býchor za pozvání na pěknou a dobře zorganizovanou akci.

Fotky ze spanilé jízdy a zásahu nám také poskytl Filip Pižl, za což mu děkujeme a s radostí též publikujeme:

Více fotografií z celé akce naleznete také na portálu TechnikaIZS.cz