Výjezd – požár – lesní porost

V neděli 24.10. krátce po poledni byl jednotce vyhlášen poplach na Požár – lesní porost u tratě ve Veltrubech. Jednotka na místo události vyrazila v počtu 1+3 v CAS 25 Škoda 706. Na místě se sjela spolu s HZS Středočeského kraje stanice Ovčáry a jejich CAS 20 Scania. Po dohodě s velitelem došlo k rozdělení a hledání místa požářiště, kdy byl nahlášen doutnající pařez. Po chvíli byl pařez nalezen a naše CAS přistavena až k místu požáru, kde byl zasažen lesní porost o rozloze 1×1 metr. Pomocí hadice D byl požár zlikvidován a řádně prolit.

Po dohodě s velitelem zásahu byly obě jednotky po likvidaci vráceny na své základny, kde jsme cestou doplnili vodu a následně CAS přihlásili zpět k připravenosti pro další událost.

Zasahující: Vápeník Jakub, Tuzar Pavel, Nikles Martin, Kučírek Marek