Oslava 120. výročí SDH Lžovice

V sobotu 14.8. jsme byli pozváni na oslavy výročí 120. let SDH Lžovice. Oslavy probíhaly v soutěžním duchu, na místě bylo 6 soutěžních týmů, které měly plnit soutěžní úkoly. Soutěže byly ve směs spjaty s hasičinou a pojaté vtipnou formou. Během celé akce se všichni dobře bavili a vzájemně povzbuzovali.

Celou akci završila poslední soutěž, kde se měly v pěně hledat plastové míčky. O pěnu se postarali hasiči z Čelákovic, kteří přivezli na ukázku svou novou cisternu. Tu si bylo možné prohlédnout i s komentářem strojníka. Po dohledání míčků a částečném osušení soutěžích proběhlo předání pamětních diplomů všem účastníkům a třem nejlepším přibyly do sbírky poháry. Naše družstvo obsadilo těsně bramborovou medaili.V

Více fotografií přímo od pořadatele: https://sdhlzovice.rajce.idnes.cz/SDH_Lzovice_-oslavy_120_let/