Příprava a pálení čarodějnic 2023

Téměř celá neděle patřila přípravě a následnému pálení čarodějnic, kdy jsme ráno začali v lese s přípravou dřeva na stavění hranice, která se následně postavila ve Veltrubech za hřištěm. Za velké účasti se povedla tato část velmi rychle a tak jsme měli krátký odpočinek před druhou šichtou.

Následovala příprava celé jednotky na dozor u pálení čarodějnic, kdy jsme se rozdělili na dvě družstva. První družstvo s CAS 15 Man drželo dozor ve Veltrubech a druhá část s CAS 25 Škoda zajišťovala dozor na hřišti ve Hradišťku. Po celou dobu byla naše zásahová technika přístupna návštěvníkům, kdy se především za volantem cisteren vystřídal nespočet nadšených dětí. Během pálení nedošlo k žádným komplikacím, oheň se nijak nerozšiřoval a tak jsme mohli po jedenácté hodině večerní dozor ukončit. Děkujeme všem za návštěvu a budeme se těšit na příští rok.