Spolupráce s SC Kolín – požární dozory na hokeji

Oficiálně můžeme představit velkou novinku díky začátku sezóny hokejového klubu SC Kolín. Spolu s jednotkou SDH Velký Osek jsme byli vybráni pro zajištění požárního dozoru na všech domácích prvoligových utkání. Obě jednotky se budou střídat po týdnech pro vykrytí všech termínů díky značné časové náročnosti.

Dne 14.9. proběhlo na stadionu v Kolíně školení obou jednotek s informacemi ohledně samotného objektu a nastavení spolupráce, následně byly prozkoumány prostory stadionu, únikové východy a hasicí prostředky.

V rámci přípravy na toto zajišťování akcí, kde může dojít k návštěvnosti přes 5 000 lidí, obě jednotky také podstoupily 7.9. školení první pomoci, kdy nás zkušené zaměstnankyně ZZS Středočeského kraje opět provedli postupy při první pomoci, používání AED a také pomoc při zraněních spojených s hokejem.