Výjezd 10+11/2019 – Záloha na stanici Ovčáry

Po příjezdu na místo události č. 9 – požár squattu v Kolíně, byla jednotka odvolána na zálohu stanice Ovčáry u TPCA z důvodu výjezdu profesionální jednotky na požár dodávky na dálnici D11. Naše jednotka se tedy přesunula na profesionální stanici u areálu TPCA, kde držela pohotovost. Na místo se také dostavila záloha z PS Kolín v počtu 1+1 s CAS 20 Tatra Terrno. Po přibližně hodině a půl se profesionální jednotka z Ovčár vrátila zpět na základnu a po společné rozpravě jsme byli odesláni zpět na naší základnu.

Během cesty zpět do Veltrub však dochází přes KOPIS k opětovnému povolání na zálohu do Ovčár z důvodu výjezdu místní jednotky k úniku oleje na pozemní komunikaci ve větším rozsahu. Naše jednotka se tedy opět schází se zálohou z PS Kolín. Po návratu profesionální jednotky byla záloha ukončena a naše jednotka se po více než 4 hodinách vrátila zpět na základnu.

Zasahující: Rojka Tomáš, Stehlík Radek, Tuzar Pavel, Vápeník Jakub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *